TKM - 005
Gezer Tablalı Serigrafi Baskı Makinası-Genellikle büyük ebatlı veya ağır malzemelerin baskısının yapılabilmesi için kullanılmaktadır.
-Makinaya istenilen boyutlarda kalıp takılabilir.
-Makina arkasına takılacak fikse kurutucular ve otomatik malzeme düşürme sistemi ile 3/4 otomatik makina formatina geçilebilir.
-Motor kontrollü veya pinömatik kontrollü olarak çalıştırılabilir.
Ortalama Hızı8 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi150 Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerCam - Ahşap - Kumaş - Metal - PVC - Polietilen (Tüm Düz Yüzeyler)
AÇIKLAMA-Kontrol sistemi : İsteğe bağlı olarak pedallı veya butonlu olarak çalıştırılabilir.
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Kontrol Paneli : Makina üzerinde bulunan PLC yardımıyla kaç adet baskı yapılabileceğini ve mekanik sistemlerin çalışma sürelerini PLC üzerinde bulunan ekrandan kontrol edebilirsiniz.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Tabla Butonu : Gezer tablanın makina altına girip pozlama yapılabilmesini sağlar.
-Kafa Butonu : Küçük ebat TKM -005 modellerinde uygulanan bu buton sayesinde baskı kafası kaldırılır temizlik ve tıkanıklıkların giderilmesi için kullanılabilir.
-Potansiyometre : Ragle çekiş hızını istediğiniz hızda ayarlanabilmesini sağlar.