TKM - 003
Ahtapot Tipi Serigrafi Baskı Makinası-Yeni tasarımı ile baskı kafasının şase üzerinde bulunması makina boyutunu oldukça küçük hale getirmiştir.
-Makina üzerindeki şaseye yeni baskı kafaları eklenerek çok renkli işler yapılmasına olanak sağlar.
-makina baskı kafasına eklenebilecek mikrometre ayarlı tutucular sayesınde hassas baskılar yapmanıza yardımcı olur.
-Makina şasesi üzerine ara kurutucular eklenebilir.
-Kolay değiştirilebilir aparat düzenekleri ile çok farklı işler yapmanıza olanak sağlar.
-Malzemeye uygun olarak otomatik besleme ve otomatik çıkartma sistemleri makinaya modüler olarak eklenebilmektedir ve tam otomatik formata yükseltilir.
Ortalama Hızı30 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi150 Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerCam - Ahşap - Kumaş - Metal - PVC - Polietilen (Tüm Düz Yüzeyler)
AÇIKLAMA-Dönme sistemi : Mekanik olarak dönüş hareketi verilir ve makina töleransı 0.1mm'dir.
-Palet ve Aparat : Palet sayısı min. olarak 10 adet olup tercihe bağlı artırılabilir, değişik aparatlar takılır ve çok değişik işlerde kullanılabilir.
-Kontrol sistemi : iki komutlu pedal sistemi ile otomatik olarak çalışır.Pedalın ilk komutu otomatik çalışma startını verirken ikinci kez basılması durumunda tüm sistemi durdurur böylece makinaya malzeme beslemesi yapılırken kontrol tamamen oparatöre geçer
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Otomatik Kontrol Sistemi : Zaman ayarlı olup PLC üzerindeki ekrandan personel hızına göre değiştirilerek dakikada 30 adet ürün basılacak şekilde hızlandırılabilir.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.