TKM - 002 Mini
Yarı Otomatik Serigrafi Baskı Makinası-Makina küçük yapısı ile yer kaplamamakta böylece istenilen yerde rahatlıkla kullanım sağlayabilmektedir.
-Kullanım kolyalığı ve hızıyla serisinin en uygun makinasıdır.
-Makina üzerine takılabilen değişik aparat düzenekleriyle çok farklı işleri yapmanızı sağlar.
Ortalama Hızı16 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi50 Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerCam - Ahşap - Kumaş - Metal - PVC - Polietilen (Tüm Düz Yüzeyler)
AÇIKLAMA-Aparat Sistemi : Düz baskı alanına sahip istenilen hertürlü ürüne göre aparat uygulanabilir.
-Kontrol sistemi : İsteğe bağlı olarak pedallı veya butonlu olarak çalıştırılabilir.
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Kontrol Paneli : Makina üzerinde bulunan PLC yardımıyla kaç adet baskı yapılabileceğini ve mekanik sistemlerin çalışma sürelerini PLC üzerinde bulunan ekrandan kontrol edebilirsiniz.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.