TKM - 008
Konveyör Bantlı Serigrafi Baskı Makinası-Konveyör bantlı makina modelimiz hız gerektiren tek renk işler için kullanılmaktadır.
-Başlangıç kısmında bulunan pozlama sistemi sayesinde tüm durakların pozlanmasına gerek yoktur.
-Makina çıkış bandının arkasına konulacak fikse kurutucu sayesinde 3/4 formatına yükseltilir.
-Malzeme cinsine bağlı olarak otomatik besleme sistemide eklenerek makina tam otomatik formatına yükseltilir.
-*Rijit malzeme baskılarında bu formata ek olarak bant yerine kullanılan kayışlar ve ara boşluklarda kullanılan otomatik gönyeleme sistemi ile poza ayarına gerek duyulmaksızın hassas baskıların yapılabilmesine olanak sağlar.
Ortalama Hızı30 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi150 Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerCam - Ahşap - Kumaş - Metal - PVC - Polietilen (Tüm Düz Yüzeyler)
AÇIKLAMA-Kontrol sistemi : iki komutlu pedal sistemi ile otomatik olarak çalışır.Pedalın ilk komutu otomatik çalışma startını verirken ikinci kez basılması durumunda tüm sistemi durdurur böylece makinaya malzeme beslemesi yapılırken kontrol tamamen oparatöre geçer.
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Kontrol Paneli : Makina üzerinde bulunan PLC yardımıyla kaç adet baskı yapılabileceğini ve mekanik sistemlerin çalışma sürelerini PLC üzerinde bulunan ekrandan kontrol edebilirsiniz.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Hareket Butonu : Manuel olarak bandın hareketini kontrol etmenizi sağlar.