TKM - 014
Tam Otomatik Rulo Serigrafi Baskı Makinası-Rulodan ruloya veya açık haldeki ürünlere seri baskı yapabilir.
-Baskı kafası arttırılarak çok renk baskı yapabilme imkanı sunmaktadır.
-Çıkış kısmına eklenmiş kurutucu sayesinde tam kuruma yapmaktadır.
Ortalama Hızı25 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi150Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerRulo ve Açık Haldeki Tüm Ürünler
AÇIKLAMA-Kontrol sistemi : iki komutlu pedal sistemi ile otomatik olarak çalışır.Pedalın ilk komutu otomatik çalışma startını verirken ikinci kez basılması durumunda tüm sistemi durdurur böylece makinaya malzeme beslemesi yapılırken kontrol tamamen oparatöre geçer.
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Kontrol Paneli : Makina üzerinde bulunan PLC yardımıyla kaç adet baskı yapılabileceğini ve mekanik sistemlerin çalışma sürelerini PLC üzerinde bulunan ekrandan kontrol edebilirsiniz.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.