TKM - 013
Ahtapot Tipi Balon Serigrafi Baskı Makinası-Otomatik şişirme sistemi ile istenilen boyutlarda balonu şişirmenizi sağlar.
-Otomatik çevirme sistemi ile iki yüzeye baskı yapılabilir.
-Otomatik kurutma sistemi ile baskı sonrasında ürün hazır hale gelmiş olur.
-Otomatik çıkartma sistemi ile ürünlerin aparatlardan çıkartılması sağlanır.
-Makina formatında başka aparatlarda eklenerek düz alana sahip farklı ürünlerede baskı yapılabilmesi sağlanabilmektedir.
-Yeni tasarımında baskı kafaları şasenin üzerine alınarak makinanın ebatında küçültme sağlanmıştır, bu sayede iş yerinde oldukça küçük
-alan kaplamaktadır.
Ortalama Hızı16 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi500Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerBalon
AÇIKLAMA-Dönme sistemi : Mekanik olarak dönüş hareketi verilir ve makina töleransı 0.1mm'dir.
-Palet ve Aparat : Palet sayısı min. olarak 10 adet olup tercihe bağlı artırılabilir, değişik aparatlar takılır ve çok değişik işlerde kullanılabilir.
-Kontrol sistemi : iki komutlu pedal sistemi ile otomatik olarak çalışır.Pedalın ilk komutu otomatik çalışma startını verirken ikinci kez basılması durumunda tüm sistemi durdurur böylece makinaya malzeme beslemesi yapılırken kontrol tamamen oparatöre geçer
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Otomatik Kontrol Sistemi : Zaman ayarlı olup PLC üzerindeki ekrandan personel hızına göre değiştirilerek dakikada 30 adet ürün basılacak şekilde hızlandırılabilir.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.