TKM - 011
Silindir Serigrafi Baskı Makinası


Makina küçük yapısı ile yer kaplamamakta böylece istenilen yerde rahatlıkla kullanım sağlayabilmektedir. Hassas baskılar için makina üzerinde ayar kolları bulunur. Makinaya uygun olarak makina üzerindeki silindir aparat değiştirilerek daha küçük yada daha büyük işler yapmanıza olanak sağlar. Makinamız aynı zamanda oval yüzeylere de baskı yapma imkanı sunar. baskı yapma imkanı sunar.
Ortalama Hızı12 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi50Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerSilindir Halindeki Tüm Ürünler
AÇIKLAMA-Aparat Sistemi : Ayarlanabilir aparat sistemi sayesinde farklı çaplardaki ürünlere baskı yapabilme imkanı sunar.
-Kontrol sistemi : İsteğe bağlı olarak pedallı veya butonlu olarak çalıştırılabilir.
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Kontrol Paneli : Makina üzerinde bulunan PLC yardımıyla kaç adet baskı yapılabileceğini ve mekanik sistemlerin çalışma sürelerini PLC üzerinde bulunan ekrandan kontrol edebilirsiniz.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.