TKM - 010
Serigrafi Balon Baskı Makinası-Tkm 002 modelinin balon formatına uyarlanmış halidir.
-Otomatik şişirme sistemi ile istenilen boyutlarda balonu şişirmenizi sağlar.
-Otomatik çevirme sistemi ile iki yüzeye baskı yapılabilir.
-Otomatik kurutma sistemi ile baskı sonrasında ürün hazır hale gelmiş olur.
-Makina formatında başka aparatlarda eklenerek düz alana sahip farklı ürünlerede baskı yapılabilmesi sağlanabilmektedir.
Ortalama Hızı10 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi150 Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerBalon ve Tüm Düz Yüzeyler
AÇIKLAMA-Aparat Sistemi : Düz baskı alanına sahip istenilen hertürlü ürüne göre aparat uygulanabilir.
-Kontrol sistemi : İsteğe bağlı olarak pedallı veya butonlu olarak çalıştırılabilir.
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Kontrol Paneli : Makina üzerinde bulunan PLC yardımıyla kaç adet baskı yapılabileceğini ve mekanik sistemlerin çalışma sürelerini PLC üzerinde bulunan ekrandan kontrol edebilirsiniz.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.