TKM - 009
Paletli Serigrafi Baskı Makinası-Dönme Sistemi: Servo Motor
-Palet ve Aparat Sistemi: Palet sayısı makinanın baskı kafa sayısına değişiklik göstermektedir. Değiştirilebilir aparat sistemi sayesinde farklı ürünlere baskı yapılmasına izin verir.
-Kontrol Sistemi: Tek komutlu peral sistemi ile oparatörün pedala her basmasında bir kez baskı yapacak şekilde çalışmaktadır bu sayede ürün yerleştirirken daha rahat ürün yerleştirmeye izin verir ya da İki komutlu pedal sistemi ile otomatik olarak çalışır.Pedalın ilk komutu otomatik çalışma startını verirken ikinci kez basılması durumunda tüm sistemi durdurur böylece makinaya malzeme beslemesi yapılırken kontrol tamamen oparatöre geçer.
-Makina Kontrolü: Ana kontrolller ön panelde bulunan dokunmatik ekrandan sağlanırken her kafaya ait ayrı kontrol üniteleri bulunmaktadır bu syede her kafanın kendine özgü kontrol sistemi ayarlanabilmektedir.
Ortalama Hızı20 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi250 Lt/Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerCam - Ahşap - Kumaş - Metal - PVC - Polietilen (Tüm Düz Yüzeyler), Tüm Giydirilebilir Yüzeyler, Balon
AÇIKLAMA-Ahtapot baskı makinalarına alternatif olarak üretilen TKM - 009 modelimiz ahtapot ve oval baskı makinalarına oranla daha dar bir alan kaplamaktadır.
-Tablaların iki yandan destekli olması sayesinde büyük ebatlarda da aynı baskı kalitesi almanızı sağlar ve istenilen ebatlarda üretimi mevcuttur.
-Değiştirilebilir aparat ve vakum sistemi uygulanabilmektedir.
-Ürüne göre otomatik besleme ve otomatik çıkartma sistemleri uygulanarak tam otomatik formata getirilebilir.
-İstenilen kafa sayısına kadar çıkartılabilmektedir.
-Ara kurutucu isteğe göre eklenip kaldırılabilir.