TKM - 006
3/4 Serigrafi Baskı Makinası-3/4 baskı makinası modelidir.
-baskı yapılacak ürüne göre tasarlanır.
-Malzeme elle beslenir, baskı, ürün çıkartma ve kurutma sistemleri otomatik olarak gerçekleştirilebilir.
-Malzeme cinsine bağlı olarak otomatik ürün besleme sistemleri kurulduğu takdirde tam otomatik makina formatına yükseltilebilir.
Ortalama Hızı10 Adet/Dakika
Min. Gerekli Komprasör Hacmi150 Lt/8Bar
Uygulama Yapılabilecek YüzeylerCam - Ahşap - Kumaş - Metal - PVC - Polietilen (Tüm Düz Yüzeyler)
AÇIKLAMA-Kontrol sistemi : iki komutlu pedal sistemi ile otomatik olarak çalışır.Pedalın ilk komutu otomatik çalışma startını verirken ikinci kez basılması durumunda tüm sistemi durdurur böylece makinaya malzeme beslemesi yapılırken kontrol tamamen oparatöre geçer.
-Dijital Numaratör : Kaç adet ürün bastığınızı görebilir, sınır sayısı koyarak makinanın o sınır sayısında otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.
-Kontrol Paneli : Makina üzerinde bulunan PLC yardımıyla kaç adet baskı yapılabileceğini ve mekanik sistemlerin çalışma sürelerini PLC üzerinde bulunan ekrandan kontrol edebilirsiniz.
-Butonlar;
-Kalıp Butonu : Manuel olarak kalıbı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Ragle Butonu : Manuel olarak ragleyi kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Sıyırıcı Butonu : Manuel olarak sıyırıcıyı kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Baskı Butonu : Manuel olarak baskı kafasını kontrol etmenizi sağlar, diğer butonlarla kombinasyon yapılarak temizlik, pozlama gibi ayarlarda kullanılabilir.
-Tabla Butonu : Gezer tablanın makina altına girip pozlama yapılabilmesini sağlar.
-Potansiyometre(Motor Sistemiyle Çalışan Modellerde) : Ragle çekiş hızını istediğiniz hızda ayarlanabilmesini sağlar.