2012 yılında Tekteks Tek Kullanımlık Tekstil ve Makina İmalat Sanayi adı altında serigrafi baskı makinaları imalatına başlamış olan firmamız bu üretime 2017 yılında Tekmasan adı altında devam etmektedir.

Bir çok firmanın aksine siz değerli müşterilerimzin beğenisine kendi makinalarımızı değil sizlerin makinalarını sunmaktayız.Yani sizler kendinizi makinaya göre hazılamıyorsunuz, makina size göre tasarlanıp hazırlanıyor. Bu da beraberinde makinaya alışma süresini kısaltıp daha verimli, kolay ve seri üretime büyük ölçüde katkı sağlıyor.

Tamamen yerli üretim ve tasarıma sahip olan makinalarımızın diğer bir avantajı ise küçük ve kullanımı kolay olmasıdır. Bunun yanı sıra Ar-Ge çalışmalarıda yapan firmamız işinizi olabildiğince kolaylaştırmak için kolları sıvıyor. Yani kısacası sizin yapmak/yaptırmak isteyip yapamadığınız/yaptıramadığınız birçok makinayı sizler için yapan firmamıza sadece talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Bundan sonraki aşamada tasarım, sunum ve onaylanması söz konusu olduğunda üretim sürecine girilmesidir.

NOT: Hiç bir makina test edilmeden teslim edilmez.